W
H
O
W
E
A
R
E

درباره شرکت تانیش در

شرکت تانیش دُر مفتخر است برای نخستین بار به طراحی و ساخت دربهای اتوماتیک متناسب با نیاز کشور، در راستای معرفی و مهندسی تکنولوژی برتر این صنعت اقدام نموده است. در حال حاضر شرکت تانیش دُر به عنوان شریک تجاری و نماینده انحصاری کمپانی Ericheen آلمان و با برخورداری از پیشرفته ترین دانش و تکنولوژی روز به کارگیری متخصصان توانمند و نیروی انسانی ماهر، مجرب و کارآمد مجموعه های متنوع از محصولات را عرضه مینماید.

شرکت تانیش دُر با داشتن متنوع ترین محصولات در صنعت دربهای اتوماتیک از توانایی ارائه راه حل های ویژه برای مکانهای خاص برخوردار بوده و با تکیه بر توان فنی و مهندسی فروش خود، امکان طراحی و اجرای ورودی های استثنایی را بنا بر ضرورت راه حل های خلاقانه مناسب مهیا میسازد.

چشم اندازها

چشم انداز ما

ما این جا هستیم تا به مشتریان‌مان به بهترین شکل کمک کنیم.

ما با استراتژی‌مان زندگی می‌کنیم و با تمام هیجان کارمان را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری ساده و در عین حال بسیار ظریف و برازنده مشتریان‌مان را راضی نگه داریم و به صورت تمام وقت بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم.

هر روز، تمام نیروهای‌مان را در تمام گروه‌ها جمع می‌کنیم تا موانع را از سر راه برداریم، بازارهایی جدید بسازیم، و آن‌قدر به غیر ممکن‌ها زل بزنیم تا خود غیر ممکن‌ها به ما چشمک بزنند.

چشم انداز ما بهبود زندگی روزمره‌ی برای بسیاری از آدم‌ها است.