V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

درب اتوماتیک سریع

 • درب اتوماتیک سریع

  درب اتوماتیک سریع از جمله در هایی به شمار می رود که برای محیط های صنعتی، فروشگاه ها، رستوران ها، بانک ها و همان مغازه ها برای اطمینانی بیشتر، جلوگیری از آلودگی هوا و از همه مهمتر برای صرفه جویی فوق العاده در زمان به کار می رود. درب اتوماتیک سریع ویژگی بسیار عالی که دارد به راحتی و آسان باز و بسته می شود.


  @image


  ویژگی ها و مزایای درب اتوماتیک سریع :

  در هایی که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت دارای کلید و قفل بودند که باید زمان زیادی را برای قفل و باز نمودن آنها صرف می کردیم اما امروزه با وجود درب اتوماتیک سریع به راحتی فقط با فشردن دکمه کنترلی که در دست داریم می توانیم درهای فروشگاه و مغازه ی خود را باز و بسته نماییم. شما زمانی که در پارکینگ هستید و در حال پارک کردن ماشین خود می باشید می توانید درب اتوماتیک خود را باز نموده و سریعتر وارد فروشگاه شوید.

  یکی دیگر از مزیت های مهمی که این درب ها دارند مطمئن بودن آنها می باشد. درهایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت به راحتی می توانستند به آن دستبرد بزنند ولی درب اتوماتیک سریع به دلیل امنیت هایی که در ساخت آن صورت گرفته است قابل دستبرد و دزدی نمی باشد. برای سفارش ساخت درب اتوماتیک سریع در اندازه ها و شکل های متنوع می توانید درخواست دهید.

  بسیاری از ساختمان ها برای زیباتر نمودن نمای ساختمان خود برای ورودی پارکینگ، درب اتوماتیک سریع را طراحی می کنند. به علاوه استفاده از این گونه در ها برای کسانی که ناتوان و پیر هستند بسیار آسانتر می باشد چرا که باعث افزایش دسترسی و امکانات برای آنها می شود. در نتیجه باید افراد تصمیم بگیرند که دیگر به جای درب دستی و سنتی، درب اتوماتیک سریع را جایگزین آن کنند تا راحتی و آسایش بیشتری را برای خود فراهم کنند.