درب شیشه ای اسلایدینگ

درب شیشه ای اسلایدینگ یکی از انواع درب های اتوماتیک است که به صورت کشویی و به دو طرف باز و بسته می شود. این درب ها دارای زیبایی و ایمنی بالایی هستند و از آن ها در ورودی ساختمان ها و مراکز پر رفت و آمد استفاده می شود. انواع مختلفی از درب های اسلایدینگ در بازار موجود است.

V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E

درب شیشه ای اسلایدینگ و کاربردهای آن

 • درب شیشه ای اسلایدینگ و کاربردهای آن


  @image


  درب شیشه ای اسلایدینگ یا کشویی یک نمونه ای درب های اتوماتیک است که معمولاً برای درب های ورودی ساختمان های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این درب دارای

  حسگرهایی است که یا با تشخیص حضور فرد باز و بسته می شود یا می توان آن را به کمک یک ریموت کنترل یا شاسی کنترل کرد. این درب ها به صورت کشویی باز می شوند و این امر سبب می شود تا فضای کمی را اشغال کنند. این درب ها از نظر ایمنی و زیبایی نیز مناسب هستند. این درب ها به دو طرف حرکت می کنند و فضایی خالی برای عبور و مرور به وجود می آورند.

  انواع درب شیشه ای اسلایدینگ

  علاوه بر تفاوت در نحوه ی باز و بسته کردن این درب ها، در نحوه ی اجرا و طراحی نیز دارای تفاوت هایی هستند. انواع درب های اسلایدینگ شامل موارد زیر است که بسته به فضای مورد استفاده می توان یک گزینه ی مناسب و استاندارد انتخاب کرد.

  درب شیشه ای با دو طرف متحرک

  درب اتوماتیک اسلایدینگ با یک طرف متحرک و یک طرف ثابت

  بدون لنگه ثابت و دارای یک لنگه متحرک

  درب شیشه ای اسلایدینگ بزرگ با دو لنگه متحرک و دو لنگه ثابت

  این درب ها دارای سایزهای مختلفی هستند که در زمان سفارش می توان نوع و سایز آن ها را بر اساس فضایی که قرار است روی آن نصب شوند تعیین کرد.

  کاربرد درب شیشه ای اسلایدینگ

  با توجه به ظاهر شفاف و زیبایی که این درب ها دارند برای ورودی ساختمان ها، مغازه و فروشگاه ها، درب های بیمارستانی و اداری و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

  با توجه به این که سنسور موجود بر روی انواع درب شیشه ای اسلایدینگ معمولاً به صورتی تنظیم می شود که بدون دخالت دست انسان یا کنترل از راه دور باز و بسته شود، برای مکان های پر رفت و آمد می توان از آن ها بهره برد. البته امکان قفل و غیر فعال کردن این سنسورها در زمانی که مراکز تعطیل است وجود دارد.

  تانیش در
  1398/4/19