درب کشویی شیشه ای

درب کشویی شیشه‌ای بر روی یک ریل حرکت می‌کند و از نظر باز و بسته شدن کمی با درب شیشه‌ای لولایی که توسط لولاها مهار شده است متفاوت است، این نوع درب برای محیط‌هایی که فضای کمتری در اختیار می‌باشد بسیار مناسب است زیرا درب کشویی در هنگام باز و بسته شدن هیچ احتیاجی به فضا نداشته و بدون گردش پایه‌ها باز و بسته می‌شود.

V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E

درب کشویی شیشه ای

 • درب کشویی شیشه ای

  درب کشویی شیشه‌ای بر روی یک ریل حرکت می‌کند و از نظر باز و بسته شدن کمی با درب شیشه‌ای لولایی که توسط لولاها مهار شده است متفاوت است، این نوع درب برای محیط ‌هایی که فضای کمتری در اختیار می‌باشد بسیار مناسب است زیرا درب کشویی در هنگام باز و بسته شدن هیچ احتیاجی به فضا نداشته و بدون گردش پایه‌ها باز و بسته می‌شود. این نوع درب اتوماتیک علاوه بر زیبایی ظاهری سرعت بالایی در باز و بسته شدن دارد.


  @image


  با توجه به نکته‌ای که گفته شد یعنی نیاز نداشتن درب کشویی شیشه‌ای به فضا برای گردش پایه در نتیجه فضای کمتری نیز اشغال می‌کند و حتی می‌توان به راحتی آن را بر روی دیواره‌ای نصب کرد و درب شیشه‌ای را با ریل‌هایی از جنس فلزات مختلف مهار نمود.


  استفاده درست از درب کشویی شیشه‌ای

  اگر قصد دارید برای ویترین یا ورودی یک فروشگاه از درب کشویی شیشه‌ای استفاده نمایید پیشنهاد می‌کنیم که از نوع اتوماتیک آن استفاده کنید زیرا استفاده از درب کشویی دستی باعث خواهد شد در هنگام باز و بسته کردن درب به پشت ویترین شما حرکت کرده و زیبایی ویترین را از بین خواهد برد و در دید مشتریان جلوه‌ی بدی خواهد داشت.


  @image


  از جمله معایب درب کشویی شیشه‌ای می‌توان به این نکته اشاره کرد که اکثر مردم با این نوع درب‌ها آشنایی نداشته و فکر می‌کنند برای باز کردن باید به آن فشار وارد شود و مانند درب‌های لولایی است، همین فشار باعث خواهد شد که به ریل‌ها آسیب وارد شود، این آسیب به نوعی است که اگر مداوم تکرار شود موجب هرز شدن ریل ‌ها شده و درب کشویی شیشه‌ای خود به خود باز و بسته خواهد شد که این موضوع بسیار آزار دهنده است.

  اگر درب کشویی شیشه‌ای را برای محل‌هایی با رفت و آمد بالا در نظر گرفته‌اید بهتر است از آن صرف نظر کنید زیرا بسته شدن درب کشویی پس از باز شدن توسط شخص زمان بر بوده و باعث ترافیک خواهد شد در صورتی که می‌توانید از درب کشویی شیشه‌ای اتوماتیک استفاده کنید.

  درب کشویی شیشه‌ای را می‌توان به دو نوع دستی و خودکار نصب نمود و هرکدام مناسب محیط‌های خاصی است، تنها تفاوت اصلی این دو نوع در اپراتور درب کشویی اتوماتیک است که باعث تشخیص افراد و باز و بسته شدن خودکار درب شیشه‌ای خواهد شد.

  تانیش در
  1398/4/19