درب اتوماتیک چرخشی

یکی از مدل‌های زیبای درب‌های اتوماتیک، درب اتوماتیک چرخشی است که در عین زیبایی یکی از پیچیده‌ترین درب‌های اتوماتیک نیز محسوب می‌شود، این نوع درب اتوماتیک بیشتر در محیط‌هایی استفاده می‌شود که فضای لازم برای نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی وجود ندارد.

V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E

درب اتوماتیک چرخشی

 • درب اتوماتیک چرخشی

  درب اتوماتیک چرخشی با توجه به ساختار خمیده‌ای که دارد در عین کمبود فضا می‌تواند مسیر عبور و مرور بزرگی را فراهم نماید، با توجه به پیچیدگی خاص این نوع درب اتوماتیک، اپراتور آن قابلیت استفاده مجدد برای انواع درب‌های اتوماتیک را دارا می‌باشد و اگر نیاز به تغییر درب باشد از همین اپراتور می‌توان استفاده نمود.

  @image

  ویژگی‌های درب اتوماتیک چرخشی

  با توجه به پیچیدگی درب اتوماتیک چرخشی استفاده از آن در محیط‌های پر رفت‌ و آمد و شلوغ توصیه نمی‌شود و بیشتر این نوع درب در محیط‌های لوکس‌ تر برای جلوه دادن زیبایی در عین فضای کم استفاده می‌شود، اپراتور درب چرخشی قابلیت تنظیم سرعت را نیز دارا است.

  درب اتوماتیک چرخشی معمولاً از سه یا چهار لنگه درب شیشه‌ای تخت متصل شده به محور مرکزی استوانه‌ای شکل تشکیل‌ شده است، این محور استوانه‌ای شکل به ‌صورت عمودی نصب ‌شده و متحرک است.

  این نوع درب اتوماتیک علاوه بر زیبایی خاص می‌تواند به‌نوعی مانند یک هواگیر و عایق عمل کرده و یکی از مناسب ‌ترین درب‌ها برای ذخیره انرژی محسوب می‌شود و همچنین با توجه به نوع درب اتوماتیک چرخشی این قابلیت را دارا است که مردم به‌راحتی و بدون برخورد با یکدیگر و شلوغی بتوانند از ورودی عبور کنند.

  @image

  گاهی برای پیشگیری از اتلاف انرژی در آسمان ‌خراش‌ ها نیز استفاده از این نوع درب پیشنهاد می‌شود به‌طوری ‌که اگر کمی تأمل ‌کنید متوجه می‌شوید که همواره ساختمان بسته است و انرژی از دست نخواهد رفت، درب اتوماتیک چرخشی این امکان را می‌دهد تا در زمان‌های اضطراری مردم بتوانند با سرعت بیشتری از ساختمان خارج شوند و یا بتوانند به‌راحتی اشیا بزرگ را وارد ساختمان کنند.

  لت های درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌تواند تماماً از جنس شیشه یا ترکیبی از شیشه باشد که به افراد این اجاره را خواهد داد تا اطراف را به‌ خوبی مشاهده نمایند، درب‌های چرخشی دارای سنسورهای ایمنی در قسمت بالایی هستند که در مواقع اضطراری قابل‌استفاده است و درب به‌صورت دستی کنترل خواهد شد.