درب سریع PVC

همانطور که می دانید درب‌ها انواع مختلفی دارند و برخی از انواع خاص و منحصر به فرد آن مختص محیط کاری مشخصی هستند، به عنوان مثال درب سریع PVC در محیط‌های صنعتی و کارگاهی جهت افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به کارها استفاده می‌شود.

V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E

درب سریع PVC

 • درب سریع PVC

  همانطور که می دانید درب‌ها انواع مختلفی دارند و برخی از انواع خاص و منحصر به فرد آن ها مختص محیط کاری مشخصی است، به عنوان مثال درب سریع PVC در محیط‌های صنعتی و کارگاهی جهت افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به کارها و جلوگیری از اتلاف وقت استفاده می‌شود.

  درب سریع PVC با سرعت 2 متر بر ثانیه باز و بسته خواهد شد و می‌تواند جهت جداسازی فضاهای داخلی و خارجی کارگاه، مورد استفاده قرار گیرد. درب سریع PVC می‌تواند به راحتی امکان برقراری سریع عبور و مرور را برقرار نماید، این درب می‌تواند در کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و انبارهای فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.


  @image


  مزایا و ویژگی‌های درب سریع PVC

  با توجه به صنعتی بودن محیط مورد استفاده این نوع درب و سرعت 1 الی 3 متر بر ثانیه جهت اتلاف وقت لیفتراک‌ ها و وسایل نقلیه کارخانه، بسیار مورد توجه است، جنس درب سریع PVC به منظور جلوگیری از دمای هوا و صرفه جویی انرژی معمولاً خاص است و محصول نهایی از نوعی پرده‌ی پی وی سی و ترکیب آن با طلق ساخته شده است.


  @image


  درب سریع PVC به صورت چرخشی یا رول آپ و یا به صورت فولد آپ یا کنار هم باز و بسته می‌شوند و در دمای بین 70 تا منفی 25 درجه سانتی گراد قابلیت حفظ دما را دارا می‌ باشند.

  برای حفاظت در مقابل نور در الیاف این پرده از فتوسل های نوری استفاده شده است و همچنین درب سریع PVC دارای نوار اطمینان است، در هنگام برخورد با مانع به صورت خودکار متوقف خواهد شد و از لحاظ ارتباطی نیز قابلیت اتصال به دستگاه‌های کارت خوان، کنترل از راه دور و دیگر سیستم‌های مدیریتی را نیز دارا می ‌باشد.

  همان طور که گفته شد سرعت باز و بسته شدن این نوع درب‌ها بسیار زیاد است لذا در زمانی که سنسورهای موجود در این درب، برخوردی را حس نمایند سریعاً بسته خواهند شد و دقیقاً این تکنولوژی باعث خواهد شد که درب سریع PVC آسیب کمتری دیده و از خسارت‌های جبران ناپذیر جلوگیری شود.